2012 m. gruodžio 28 d., penktadienis

TortasPlikytiems pyragėliams reikės:
1 stiklinės vandens,
1 stiklinės miltų,
5 kiaušinių,
200 gr margarino arba sviesto,
truputis druskos, truputis cukraus.

Kremui reikės:
1 indelio kondensuoto pieno su cukrumi,
0,5 l grietinės 30 procentų riebumo,
400 gr rūgpienio,
1 šaukštas su kaupu želatinos,
2 saldūs varškės sūreliai.

Kitam kremui reikės:
Kondensuoto pieno indelis RUDUDU,
200 gr sviesto,
2 saldūs varškės sūreliai

Puodelyje užvirkite vandenį, dėkite margariną arba sviestą. Kai išsilydo ir užverda – pilkite miltus, druskytės truputėlį ir cukraus. Maišydami virkite kokias 2 minutes. Nukelkite nuo ugnies ir dar maišykite porą minučių. Muškite po vieną kiaušinį, ir vėl gerai įnirtingai maišykite, kad būtų vientisa masė. Taip sumuškite visus kiaušinius. Į kepimo skardą šaukštu ar kulinariniu švirkštu formuokite nedidelius pyragėlius ir kepkite 200 laipsnių temperatūroje, kol gražiai paruduoja.
Želatiną ištirpinkite nedideliame kiekyje vandens. Į indą sudėkite varškės sūrelius, supilkite rūgpienį, kondensuotą pieną, sukrėskite grietinę, tirpintą vandenyje  želatiną, viską gerai išmaišykite (galima ir mikseriu).
Paruoškite antrą kremą. Susmulkinkite sviestą, sudėkite varškės sūrelius, Rududu indelį  ir vėl viską gerai gerai išsukite.
Iškeptus pyragaičius įpjaukite ir prikimškite kurio nors  kremo
Jais išklokite tortams gaminti atidaromos formos dugną. O ant viršaus sukrėskite kitą kremą. Puoškite tortą kaip kam patinka. Arba paprasčiausiai pašiauškite kremą šaukšteliu ir gausiai  apibarstykite gliaudytais, smulkintais migdolais, ir palaistykite tirpintu šokoladu. Šokoladas tinka bet koks tik žinoma be jokių priedų. Susmulkinkite į dubenėlį šokoladą,  užpilkite šlakeliu pieno ar vandens ir maišydami pakaitinkite. Papuoštą tortą būtinai bent  porai valandų dėkite į šaldytuvą. Geriausia toki tortą pasigaminti iš vakaro.

"Baltojo katino svetainė",  2003 m. gegužės 18 d. eteris

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą